Śrem, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

ARIS Odszkodowania / Konsultant ds. odszkodwań

Śrem

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Kancelaria ARIS Odszkodowania oferuje kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Pomagamy osobą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, innych (pobicia, pogryzienie przez pasa, wypadki na chodniku &#8211; posesji, błędy medyczne, szkody majątkowe)
Konsultant ds. odszkodowań
Region: Wielkopolska
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:
&#8226; reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientami,
&#8226; prezentację oferty,
&#8226; pośredniczenie w zawieraniu umów,
&#8226; obsługa Klientów w trakcie realizacji zlecenia.
Wymagania:
&#8226; wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
&#8226; umiejętność efektywnej organizacji pracy,
&#8226; doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży,
&#8226; współpracę opartą na umowie zlecenia lub agencyjnej,
&#8226; pracę w silnej i stabilnej grupie,
&#8226; przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy,
&#8226; fachową pomoc naszych prawników (w ramach konsultacji) w czasie współpracy przy kontaktach z klientami,
&#8226; system szkoleń (praktyczny i teoretyczny)
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; materiały marketingowe (plakaty, ulotki, teczki, wizytówki, i inne),
&#8226; samodzielność w działaniu.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do kwestii prawnych uzyskiwane przez nas odszkodowania są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu wynagrodzenie naszych współpracowników jest również wysokie.

Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@arisodszkodowania.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Grudzien, 2011  22:23

Identyfikator: 363523

Wyświetleń: 2710