Śrem, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazyn - Lider Grupy

Gądki k. Poznania

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, osób na stanowisko Lider Grupy.

Zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

- zarządzanie podległym zespołem
- koordynowanie pracy praconików magazynowych
- realizowanie założeń magazynowych
- rekrutacja i motywowanie pracowników
- obliczanie wskaźników,raportowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
- prace w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet szkoleń

Wymagania
- doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętnośc delegowania zadań
- umiejętność kierowania podległym zespłem
- umiejętność wywierania wpływu i motywowania
- umejętnośc wykonywania kilku zadań jednocześnie
- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
- mile widziane: doświadczenie w logistyce lub wykształcenie kierunkowe

Cv prosimy przesyłać na adres: poz-rekrutacja9@startpeople.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Pazdziernik, 2011  08:54

Identyfikator: 347337

Wyświetleń: 4401